TÜBİTAK SAGE 165 Memur Alımı Yapacak

TÜBİTAK yayınladığı ilan ile Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) birimine 165 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru Detayları..

Kamu Personeli Alımı 15.03.2018, 22:04
TÜBİTAK SAGE 165 Memur Alımı Yapacak

İlan kapsamında birçok farklı pozisyonda alım gerçekleştirilecektir. Alınan personellerin çoğunluğu Ankara’da istihdam edilecektir. Bunun yanı sıra her bir kadro için farklı özel şartlar aranmaktadır. Adaylar bu şartları teker teker inceleyerek başvurularını yapabilirler. Adaylar en fazla 2 farklı ilana başvuru yapabilirler. Başvurular online bir şekilde gerçekleştirilecektir. 

Başvurular kurumun internet adresinden gerçekleştirilecektir. Bunun haricinde şahsen ya da posta yoluyla başvuru yapan kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru yapmak için bu siteye girerek üye olmak gereklidir. Ardından da referans kodlarını belirterek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaptığınız kadro için kaç personel alınacaksa 10 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır. Mülakatta başarılı olan adayların ise güvenlik soruşturmalarında da herhangi bir sorun olmaması durumunda atamaları gerçekleştirilecektir. 

Gerek görülmesi halinde mülakata gelen adaylara yazılı sınav yapılması da söz konusu olabilecektir. Bu durumda hem yazılı sınav hem de mülakat yapılacaktır. Bu ilana son başvuru tarihi 29 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Başvurular bu tarihte saat 17.00’a kadar yapılabilecektir. 

İlan edilen boş pozisyonlara ilişkin detayları incelemek için sizler de aşağıda paylaştığımız linki inceleyebilirsiniz. Bu linkte tüm pozisyonlar için ayrıntılı şartlar belirtilmiştir.

TÜBİTAK SAGE 165 personel memur alımı ilanı ve şartları için resmi duyuru yayınlandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@