TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK yayınladığı ilan ile KPSS şartı olmadan 3 farklı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru Şartları belli oldu.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapacak

Bu ilan kapsamında Ar-Ge teknisyeni, uzman yardımcısı  ve Ar-Ge personeli alımı yapılacak. Başvuran adaylardan KPSS puanı da talep edilmemektedir. Alınacak personeller savunma sanayii ile ilgili bölümlerde değerlendirilecekleri için bu alanda en az 5 yıllık deneyime sahip olmaları gerekmektedir. 

Bu genel şartların haricinde adaylardan birtakım özel şartlar da istenmektedir. Bu şartların her birisi kadroya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin mezun olunan bölüm, deneyim alanları gibi birtakım spesifik şartlar kadronun durumuna göre değişiklik göstermektedir. 

Başvuru yapacak adaylar diplomalarını, üniversite sınavı sonuç belgelerini, yabancı dil sınav sonucu belgelerini başvuru esnasında kuruma ibraz etmelidirler. 

Son Başvuru Tarihi
Bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 29 Mart olarak belirlendi. Bu tarihten sonra başvuru yapacak kişilerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla tarihlere dikkat etmek gerekmektedir. 

Başvurular TÜBİTAK internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Bunun yanı sıra sisteme giriş yapıp kaydolduktan sonra evraklar sisteme eklenecektir. Evrakların eksik olmaması için dikkat edilmelidir. Aksi takdirde adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. TÜBİTAK SAGE personel alımı ilanlarını teker teker incelemeden başvurunuzu yapmayınız. Başvuruları kabul edilen adaylar daha sonra mülakata çağrılacaklardır. Bunu da başarılı bir şekilde geçen adaylar kadroya alınmaya hak kazanacaklardır.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 16:54
YORUM EKLE