TSE Personel Alımı Yapıyor

Türk Standartları Enstitüsü yayınladığı ilan ile farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere toplamda 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 23.03.2018, 15:35
TSE Personel Alımı Yapıyor

Başvuru Şartları
Bu ilan kapsamında Java geliştirme uzmanı, bilgi güvenliği uzmanı, kıdemli sistem uzmanı ve sistem uzmanı alımı gerçekleştirilecektir. Adayların başvuru yapacakları pozisyona göre ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra maaşa göre tecrübe şartının da arandığını ifade etmek gerekir. 

Adayların ağ güvenliği ile ilgili bilgi sahibi olmaları gerekirken ayrıca 2 güncel programlama dilini de bilmeleri istenmektedir. Bunların yanı sıra adaylardan KPSS puanı da talep edilmektedir. 

Başvuru Tarihleri 
Bu ilana başvuru yapacak adaylar için son başvuru tarihi 26 Mart olarak açıklandı. Başvurular gece saat 23.59’a kadar devam edecektir. Başvuruların online bir şekilde yapılacağını da ifade etmek gerekir. Başvuru için kurumun internet adresi kullanılacaktır. Bu adreste yer alan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gereklidir. 

Başvurularında yanlış bilgi beyan edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Aynı şekilde başvuru tarihlerinden sonra başvuru yapan adayların da başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 
Başvurularda KPSS puanının %70’i YDS puanının da %30’u değerlendirmeye alınacaktır. KPSS puanı ibraz etmeyenlerin puanları 70 sayılacakken YDS puanı ibraz etmeyenlerinki sıfır kabul edilecektir. Her bir pozisyon için alım yapılacak personel sayısının 10 katı aday sözlü sınava çağrılacaktır. Sözlü sınavı başarıyla geçen adaylar atanacaklardır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)