Stuttgart Başkonsolosluğu 3 Sekreter Alacak

Stuttgart Başkonsolosluğu personel eksikliğini gidermek için sözleşmeli olarak en az lise mezunu 3 sekreter alımı ilan etti.

Kamu Personeli Alımı 10.04.2018, 22:06
Stuttgart Başkonsolosluğu 3 Sekreter Alacak

3 Sekreter Alımı
Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile Stuttgart Başkonsolosluğu bünyesine personel alımı yapılacağı duyuruldu. Boş olan 3 kişilik kadro için 3 sekreter alımı yapılacağı ilan edildi. 
İlanda başvuracak olan adaylarda aranan şartlar ve başvuru süresi de açıklandı. Belirtilen şartları taşıyan adaylar en geç 27 Nisan tarihine kadar başvurularını yapabileceklerdir. başvurular şahsen ya da posta yoluyla alınabilecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylardan yazılı sınav için çağrılacaktır. 

Başvuru Şartları
Sözleşmeli personel alımı için başvuru yapacak adaylar T.C. vatandaşı olmak, erkek adaylarda askerlikle ilgisi bulunmamak, bilgisayar ve daktilo kullanımını bilmek, farklı iklim koşullarında çalışmasına engel durumu olmamak, herhangi bir suçtan hükümlü olmamak, en az lise ve dengi okullardan mezun olmak, yapılacak sınav tarihi itibariyle 41 yaşını doldurmamış olmak, çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmek, kamu haklarından mahrum olmamak şartlarını sağlamalıdır. 

Adaylar başvuru şartları, yeri ve şekli hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ilanı detaylı olarak incelemekte fayda vardır. Başvurular başlamış olup, şartları sağlayan adaylar en geç 27 Nisan tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Süreç sonunda Stuttgart Başkonsolosluğunda çalışmak üzere 3 sekreter alımı yapılacaktır. Alınan kişiler sözleşmeli olarak istihdam edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@