Şekerbank Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Şekerbank kariyer siteleri aracılığıyla yayınladığı ilanlar ile çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Şekerbank yayınladığı ilanlar ile banka personeli alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 31.03.2018, 22:13
Şekerbank Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Başvuru Şartları
Bu pozisyonlar içerisinde ise tarım bankacılığı, kobi bankacılığı, bireysel bankacılık ve işletme bankacılığı müşteri temsilcileri ile network sistem uzmanı, operasyon destek görevlisi, eğitim uzmanı ve mali tahlil yöntemi olarak belirlendi. 

Bu ilanlara başvuru yapacak adayların her bir pozisyona göre gerekli eğitim şartlarına sahip olmaları gereklidir. İlanlara erkek ve kadın adayların başvurmaları mümkündür. Ancak erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin olmaması gereklidir. Başvuru yapacak adayların müşteri ile iletişimlerinin kuvvetli olması gerekmektedir. 

Başvuru Tarihleri ve Usulleri
Şekerbank tarafından yayınlanan ilanların son başvuru tarihleri ilana göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla her bir ilanın ayrı ayrı incelenmesi gereklidir. Başvurular online bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bunun için ise kariyer sitelerine üye olmak ve CV oluşturmak gereklidir. CV ne kadar kuvvetli ise kurum tarafından geri dönüş yapılması o kadar çok muhtemel olacaktır. 

Adayların kadrolarda belirtilen özel şartlara riayet etmeleri gereklidir. Bu kapsamda detaylı bir şekilde incelemeleri ve son başvuru tarihlerine de riayet etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru hakkının kaybı söz konusu olacaktır. Başvuruların değerlendirilmesinin ardından adaylar kurum tarafından çağrılacak ve yeniden değerlendirmeye alınacaklardır. Bu aşamaların ardından ise işe alım gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@