Niğde Emniyet Müdürlüğü Geçici İşçi Alımı Yapacak

Niğde Emniyet Müdürlüğü İŞKUR aracılığıyla geçici işçi alımı ilanı yayınladı. İlanın detaylarına ilişkin hususlar haberimizde yer almaktadır.

Niğde Emniyet Müdürlüğü Geçici İşçi Alımı Yapacak

Başvuru Detayları 
Şartları sağladığı tespit edilen adaylar arasında kura çekilerek atama gerçekleştirilecektir. Bu ilan kapsamında alınacak aday tezgah ayar işçisi olarak istihdam edilecektir. Başvuracak adayların da tezgah ayar işçisi olarak 5 yıllık deneyime sahip olduklarını ispatlamaları gereklidir. Bunu SGK hizmet dökümü ile ispatlayabilmeleri mümkündür. 

Başvuru yapacak adayların ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. İlköğretim düzeyinden yüksek bir eğitim seviyesine sahip olan adayların başvuruları olumlu neticelendirilmeyecektir. 

Başvuru Tarihi ve Başvuru Şekli
Bu ilanda son başvuru tarihi net bir tarih olarak belirtilmemiştir. Bunun yerine ise ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde başvuruların yapılması gerektiği ifade edilmiştir. İlan ise 29 Mart tarihinde yayınlanmıştır. Bu tarihten hesaplama yapılması durumunda ise son başvuru tarihi 9 Nisan tarihine denk gelmektedir. 

İlana başvurular ise İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Bunun için kişinin İŞKUR sistemine üye olmaları gereklidir. Sisteme üye olmak için de adaylar İŞKUR il müdürlüklerine gidebilirler. Bu durumda adayların sisteme kayıt işlemleri personeller tarafından gerçekleştirilecektir. İl müdürlüklerine gitmek istemeyen kişiler ise internet üzerinden başvurularını yapabileceklerdir. Bunun için de e-devlet hesabı ile sisteme giriş yapmak mümkündür. Ardından iş ilanını sistemden arayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Size uygun iş ilanları da iletilecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE