MASAK Bilişim Personel Alımı İçin Başvurular Devam Ediyor

Maliye Bakanlığı MASAK bünyesinde istihdam edilecek 4 bilişim personeli için başvuruları almaya devam ediyor. Başvuru Şartları.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2018, 21:10
MASAK Bilişim Personel Alımı İçin Başvurular Devam Ediyor

Bu ilan kapsamında 4 bilişim personeli istihdam edilecek. İstihdam için hak kazanan personeller MASAK bünyesinde istihdam edilecekler. Başvuru yapacak adaylardan 2016 KPSS puanı istenmektedir. KPSS puanı yapılacak sıralamada %70 oranında etkili olacak iken %30’luk kısımda da YDS puanı etkili olacak. 

Başvuru yapacak adayların aynı zamanda ilgili eğitim şartlarını da sağlamaları gerekmektedir. Bu şartlar ilan içerisinde detaylı olarak belirtilmiştir. Ayrıca adayların Türk vatandaşı olması ve memur olma şartlarını sağlıyor olmaları gereklidir. Bunların yanı sıra adaylardan ilgili alanda 3 ve 5 yıllık deneyim şartları aranmaktadır. Bu deneyim şartı maaşlara da yansıyacaktır. 

KPSS ve YDS puanlarına göre yapılacak olan sıralamada alınacak personel sayısının 4 katı kadar aday mülakata çağrılacak. Mülakattan da başarılı bir şekilde geçen adaylar işe alınacaklardır. 

Son Başvuru Tarihi
Bu ilana başvurmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 23 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular ise kurumun internet adresinden online bir şekilde yapılacaktır. Adayların burada yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları istenmektedir. Yanlış veya eksik bilgi verilmesi kişinin istihdam edilmesine engel olabilecektir. 

MASAK bilişim personeli alımı ilanı kurumun resmi sayfasında yer almaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)