MASAK 13 Kamu Personel Alımı İçin Son Gün: 20 Nisan

Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 kamu personel alımı yapıyor.

Kamu Personeli Alımı 11.04.2018, 21:17
MASAK 13 Kamu Personel Alımı İçin Son Gün: 20 Nisan

KPSS 60 Puan Barajı
Maliye Bakanlığı resmi web sitesinden yayınlanan ilana göre yapılacak olan alımlar KPSS puanına göre yapılacaktır. 3 farklı karoya toplamda 13 kişi alınacaktır. İlanda kadrolar mühendis, çözümleyici ve programcı olarak ilan edilmiştir. Bu 3 kadroya alınacak olan kişilerin toplamı 13 olacaktır. 

Başvuru Koşulları
Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek olan kişiler başvurdukları unvana ilişkin özel şartları sağlamalıdır. İlanda adaylarda aranan şartlar da sıralanmıştır.

Buna göre adaylar 657 sayılı DMK m. 48’deki şartları sağlamalıdır. Aynı zamanda 2016 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmalıdır. Kamu ya da özel sektörde bilgi işlem alanında en az 1 yıllık deneyime sahip olmalıdır. Erkekler adayların askerlikle ilgisi olmamalıdır. 

Bu genel şartların yanı sıra her unvan için istenen özel şartlar da sağlanmalıdır. 

Başvuru Süresi
İlana başvurular başlamış ve devam etmektedir. Adayların başvuru yapabileceği son tarih ise 20 Nisan 2018’dir. Başvurmak isteyen adaylar MASAK resmi web sitesinden başvuru formu indirerek doldurmalıdır. Başvurular elden ya da posta yoluyla değil, elektronik ortamda yapılacaktır. MASAK kamu personel alımı için son gün olan 20 Nisan’ı kaçırmamaya özen gösterin.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)