Kamu bilgi güvenliği memuru alımı yapılacak

Kamu personel alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan BELBİM bünyesine KPSS'siz bilgi güvenliği memuru alımı yapılacak.

Memur Alımı 30.12.2021, 22:18 04.01.2022, 18:55
Kamu bilgi güvenliği memuru alımı yapılacak

Yayını yapılmış KPSS'siz olarak kamuya bilgi güvenliği memuru alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektrik veya elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.


Kamuya memuru alımı başvuru şartları


İstanbul iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin alanında minimum 7 yıl deneyime sahip olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, görevlendirildikleri birimlerde düzenli çalışması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

BELBİM personel alımı ilanları için görev almak isteyenlerin uygulama güvenlik testi konularına hakim olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaynak kod analizi konularında bilgili olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermesi ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olması gerekiyor.

Siber olay müdahale süreçlerinde tecrübeli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, loglama ve saldırı tespiti konularında tecrübe sahibi olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


KPSS'siz kamuya memuru alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 31.12.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı link üzerinden online yapılması gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı