İSPER kurumu lise mezunu kadrolu saha destek personeli alımı

KPSS'siz kamu personeli alımı kapsamı içerisinde açıklanmış olan bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER birimleri içinde çalıştırılmak üzere 4 kadrolu saha destek personeli alımı yapılacaktır.

Memur Alımı 12.01.2022, 08:34 13.01.2022, 13:50
İSPER kurumu lise mezunu kadrolu saha destek personeli alımı

İSPER kurumu KPSS'siz kadrolu saha destek personeli alımı için görev almak isteyen vatandaşların tercihen en az lise mezunu olmaları gerekiyor.


Lise mezunu işçi alımı başvuru şartları


İSPER kurumu lise mezunu kadrolu saha destek personeli alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS'siz kamu personeli alımı kapsamı içerisinde açıklanmış olan bilgilerde ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER birimleri içinde çalıştırılmak üzere duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İSPER birimleri içinde çalıştırılmak üzere 4 kadrolu saha destek personeli alımı personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Saha destek personeli alımı için görev almak isteyen vatandaşların tercihen en az lise mezunu olmaları ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.


İSPER işçi alımı başvuru bilgileri


Kadrolu işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri direkt olarak aşağıda yazılı olan lin üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı