İşkur Aracılığı ile En Az Lise Mezunu 1631 Büro Personeli Alımı

Özel sektörde çalışmak üzere alınacak olan 1631 büro personeli alımı için İşkur ilan yayınladı. Adayların en az lise mezunu olması aranıyor.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2018, 22:03
İşkur Aracılığı ile En Az Lise Mezunu 1631 Büro Personeli Alımı

Alım Yapılacak Olan Kadrolar
İşkur üzerinden yapılan alımlar için işverene verilen teşvikler nedeniyle pek çok özel işyeri yapacağı alımlar için İşkur aracılığını tercih ediyor. Son ilanlarla birlikte İşkur 1519 kişi genel büro memuru, 5 kişi idari işler büro memuru ve 1 kişi de dış ticaret kadrosu için ilana çıktı. Ayrıca 1 kişi büro yönetim elemanı ve 105 kişi de büro yönetimi ve yönetici asistanlığı için ilan bulunuyor. İlanlar halen adayların başvurusu için aktif.

Başvuru Şartları
İlanda aranılan pozisyonlar için şartlar özel olarak belirtilmiştir. Başvuracağınız ilanın özel kriterlerini sağlamanız halinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Genel şartlar ise Türk vatandaşı olmak, en az lise ilana göre önlisans ya da lisans mezunu olmak, ilanın olduğu yerde ikamet etmek, bilgisayar ve Office programlarına hakim olmak, erkek adayların askerlikle ilgisi olmaması ve engeli olmamak gibi şartlar aranmaktadır. Ayrıca ilan sahibi özel kurum sertifika, diploma, KPSS gibi özel şartlar arayacaklardır. 

Başvuru Usulü
Başvurular İşkur üzerinden elektronik olarak alınacaktır. Başvuru yapmak isteyenler İşkur’a üye olmalıdır. Adaylar başvuracakları pozisyon için şartları sağlıyorsa başvuru süresi içinde başvurusunu tamamlamalıdır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)