Gaz dağıtım kurumuna 69 KPSS'siz memur alımı

Kamu personel alımları geneli içinde açıklanan duyurularda İBB başkanlığına bağlı olan İstanbul gaz dağıtım kurumuna KPSS'siz memur alımı yapılacağı bildirildi.

Memur Alımı 07.01.2022, 06:58 08.01.2022, 11:14
Gaz dağıtım kurumuna 69 KPSS'siz memur alımı

Gaz dağıtım kurumu 69 KPSS'siz memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin gerekli olan mezuniyet şartlarını taşıması gerekiyor.


Gaz dağıtım kurumu personel alımı başvuru bilgileri


Büro memuru alımı son başvuru tarihi 11.01.2022 olarak açıklandı.

Aşağıda bulunan link üzerinden online başvuru yapılması gerekiyor.

Telefon: 0 212 499 11 11

Başvuru için tıklayınız


KPSS'siz memur alımı başvuru şartları


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstanbul belediyesi personel alımı için başvurmak isteyenlerin birinci grup alımları için en az lise mezunu olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve değerlendirme ve analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmeli.

Kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin ikinci grup alımları kapsamında büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu olmaları ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

İstanbul gaz dağıtım sanayi ticaret kurumu tarafından açıklanmış personel alımı için çalışmak isteyenlerin tercihen SAP programı hakkında bilgili olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan vatandaşların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı