Enerjisa En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Bünyesinde bulunan personel açığını tamamlamak için ilana çıkan Enerjisa personel alımı yapıyor. İlanda Açıklanan Kadrolar belli oldu.

Kamu Personeli Alımı 06.04.2018, 09:25
Enerjisa En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Kariyer sitelerinde yayınlanan ilana göre farklı şehirlerde bulunan Enerjisa birimlerine personel alımı yapılacak. Tecrübeli ve tecrübesiz pek çok kişinin alınacağı kadrolarda lise, önlisans ve lisans mezunlarına uygun pozisyonlar bulunuyor. Bu pozisyonlar arasında muhasebe memurları, farklı alanlarda uzmanlaşmış mühendisler, yine farklı konularda uzman teknisyenler, uzmanlar gibi pek çok pozisyon bulunuyor. 

Başvuru Şartları
İlanda çok sayıda farklı kadro olduğu için her kadroya ilişkin Enerjisa başvuru koşulu farklılık gösteriyor. Bu yüzden adaylar başvuru yapacakları kadroya karar verdikten sonra şartları incelemelidir. Çünkü eğitim ve deneyim şartları kadroya göre değişecektir. Bu özel şartların yanı sıra genel şartları da sağlamak gerekir. 

Erkek adayların askerlikle ilgisi olmaması, iletişim becerisi ve temsil kabiliyeti yüksek olma, sorumluluk bilincine sahip olma, esnek çalışma saatlerine uygun olma, seyahat engeli olmama gibi şartlar sağlanmalıdır. 

Başvuru Süresi
Enerjisa personel alımı ilanı kariyer sitelerinin pek çoğunda yer alıyor. Başvurmak isteyen adaylar da başvurularını bu siteler üzerinden online olarak yapmalıdır. İlana başvuruların başlama ve bitiş tarihleri de kadro bazında değişiklik gösteriyor. Bu sebeple ilanı inceleyerek süresinde başvuru yapmalısınız. Başvurular elektronik olarak yapılacağı için her yerden başvurmak mümkündür. İlan inceleyerek başvurunuzu başarı ile yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@