Dayanışma vakfı KPSS şartı istemeden daimi memur alımı yapacak

KPSS şartı istemeden açıklanmış kamu personel alımı duyurusu işlemlerinde Ankara Mamak sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesine daimi memur alımı yapılacak.

Memur Alımı 28.12.2021, 08:46 28.12.2021, 19:22
Dayanışma vakfı KPSS şartı istemeden daimi memur alımı yapacak

Dayanışma vakfı KPSS şartı istemeden daimi memur alımı için başvuru yapan kişiler muhasebeci olarak görev yapacaklar. İş başvurusu yapan kişilerin 18 ile 35 yaş aralığında olması gerekiyor.


KPSS şartı istemeden daimi memur alımı başvuru şartları


Adayların dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, 2020 ve 2021 KPSS kamu personeli seçme sınavlarından en az 60 puan almış olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Ankara memur alımı ilanı için çalışmak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, B sınıfı ehliyete sahip olmaları, aktif bir şekilde araç kullanabiliyor olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İş başvurusu için kişilerin son bir yıl boyunca Ankara ili Mamak ilçesinde ikamet ediyor olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kurumu için istatistiklerin tutulmasını yapması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Güvenlik soruşturmalarının olumlu olması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin işletme, iktisat, maliye ve muhasebe gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.


Dayanışma vakfı kamu personel alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 30.12.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı link üzerinden online yapılması gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı