Belediye itfaiye eri alımı için iş ilanları yayınladı

Kamu personel alımı dahilinde açıklanmış olan bilgilerde Manisa belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 itfaiye eri alımı yapılacağı açıklandı. Tüm detaylar haberimizde...

Memur Alımı 29.12.2021, 08:51 01.01.2022, 17:37
Belediye itfaiye eri alımı için iş ilanları yayınladı

Belediye itfaiye eri alımı için iş ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin sivil savunma ve itfaiyecilik MYO mezunu olmaları gerekiyor.


Kamu itfaiye eri alımı başvuru şartları


Adayların C veya E sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İş başvurusu yapan kişilerin 30 yaşından büyük olmamaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Manisa iş ilanları için çalışmak isteyenlerin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, sivil savunma ve itfaiyecilik MYO mezunu olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Besot kurumu alımları için kişilerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, Soma ilçesinde ikamet ediyor olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


Belediye itfaiye eri alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 30.12.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı link üzerinden online yapılması gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı