Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi 116 işçi ve memur alımı

Kamu personel alımı gerçekleştirilmesi amacı ile son dakika olarak yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi 116 işçi ve memur alımı yapacak.

Memur Alımı 15.01.2022, 00:08 16.01.2022, 09:02
Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi 116 işçi ve memur alımı

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi 116 işçi ve memur alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması gerekiyor.


Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi işçi ve memur alımı başvuru şartları


Meslek liselerinin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Elektrik Tesisatları ve Pano Montörü alanından mezun olduğuna dair mezuniyet belgesine sahip olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlan tarihi itibariyle MEB Onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elektrik tesisat ve pano montörlüğü sertifikasına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Meslek liselerinin Makine ve tasarım teknolojisi alanı makine bakım onarım bölümünden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İktisat, Maliye veya İşletme Bölümü lisans mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Maliye veya Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarından birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ön lisans programlarından birisinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi personeli alımı başvuru bilgileri


Yıldırım Beyazıt üniversitesi alımları için son başvuru tarihi resmi olarak 27.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Kamu ilanları için başvurular aşağıda bulunan link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı