2022 Memur alımı ve İşçi Alımı ilanları

Kamu kurumları için açıklanmış bilgilerde 2022 memur alımı ve işçi alımı ilanları ile birlikte hakkari üniversitesi personel alımı yapacak.

Memur Alımı 18.12.2021, 20:08 19.12.2021, 13:39
2022 Memur alımı ve İşçi Alımı ilanları

Hakkari üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanmış olan 2022 memur alımı ve işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen vatandaşların kurumun rsmi olarak belirttiği şartlara uyması gerekiyor.


2022 memur alımı ve işçi alımı ilanları başvuru bilgileri


Hakkari üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 21.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular üniversitenin personel daire başkalığına şahsen yapılacaktır.

Başvuru kılavuzunu indirmek için tıklayınız


2022 işçi alımı ve memur alımı başvuru şartları


Büro personeli alımı için kişilerin Yükseköğretim Kurumlarının Hukuk Fakültesi programı mezunu olup, Uzlaştırmacı ve MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Belgesine sahip olması ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Yükseköğretim Kurumlarının İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Ekonomi, Muhasebe ve Denetim, Finans ve Bankacılık programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

herhangi bir lisans programından mezun olup, Özel Güvenlik Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir programından mezun olmak. (alınacak personel temizlik hizmetlerinde çalıştırılacaktır.) ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

2022-memur-alimi

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı