Yunak Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Yunak Belediyesi yayınladığı ilan ile farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı gerçekleştireceğini ifade etti.

Kamu Personeli Alımı 05.07.2018, 23:09
Yunak Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Yayınlanan 3 farklı ilan kapsamında minibüs şoförü, yükleyici loder iş makinası operatörü, kamyonet şoförü, bakım ve onarım elektrikçisi, arşiv destek elemanı, büro işçisi, vakumlu yol süpürme araç operatörü kadrolarına eleman alınacaktır.

Başvuru Şartları

Yayınlanan 3 farklı ilanda başvuru şartları ayrıntılı olarak düzenlenmiştir. Adayların bu şartları sağlamaları gereklidir. Bu şartlar içerisinde deneyim, eğitim seviyesi ve sahip olunması gereken birtakım belgeler belirtilmiştir. Ayrıca adaylardan 2016 KPSS sınav puanı istendiğini de ifade etmemiz gerekir.

Askerlik durumu da aranan şartlar arasındadır. Bazı ilanlar için askerlik durumu fark etmez olarak işaretlenirken bazıları için özel olarak durum belirtilmiştir. Dolayısıyla adayların bu şartları kontrol etmeleri gereklidir.

Başvuru Şekli

Bu ilanlar İŞKUR sistemi üzerinden de yayınlandığı için adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden de gerçekleştirebileceklerdir. Bunun için öncelikli olarak adayların İŞKUR sistemine üye olmaları gereklidir. Üyelik işlemleri en yakın İŞKUR şubesinden gerçekleştirilebileceği gibi internet üzerinden de gerçekleştirilebilecektir.

Son başvuru tarihi her 3 ilan için de 19 Temmuz 2018 olarak belirtilmiştir. Dolayısıyla adayların bu tarihten evvel başvurularını iletmeleri gereklidir. Bilgi ve belgelerin doğruluğu oldukça önem arz etmektedir. Bu konuda yaşanabilecek herhangi bir aksaklıktan başvuran adayların sorumluluğu söz konusu olacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)