Yozgat Bozok Üniversitesi 13 Personel Alımı Yapıyor

Yozgat Bozok Üniversitesinin, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayınladığı ilanda 13 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 13.08.2018, 01:35
Yozgat Bozok Üniversitesi 13 Personel Alımı Yapıyor

Yozgat Bozok Üniversitesi’nce yayınlanan ilanda; sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, ebe ve laborant kadrolarında istihdam etmek üzere 13 kamu personeli alımı yapılacağı duyurusu yapıldı.

Başvurular 13 Ağustos – 29 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olup sadece şahsen yapılacak başvurular kabul edilecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na müracaat etmeleri gerekmektedir.

Laborant, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli alımında adayların tıbbi laboratuvar, anestezi, diyaliz, tıbbi görüntüleme teknikleri, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümlerinden ön lisans mezunu olmaları istenmektedir.

Ebe alımı için başvuru yapacak olan adaylarda aranan şartlar arasında üniversitelerin ebelik bölümünden lisans mezunu olmak olarak açıklanmıştır.

Adayların 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girmiş olması yeterli olmakla beraber KPSS en az puan şartı aranmamaktadır.

Bozok Üniversitesi 13 personel alımı başvuru kılavuzunun tamamını ve adaylarda aranan başvuru şartlarını incelemek ve için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)