Yenipazar Belediyesi Kepçe Operatörü Alımı

Yenipazar Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR aracılığıyla kepçe operatörü alım ilanı yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 21:21 29.04.2018, 21:21
Yenipazar Belediyesi Kepçe Operatörü Alımı

Alım Yapılacak Pozisyon
Bu ilan kapsamında alınacak personeller Bilecik Yenipazar sınırları içerisinde görevlendirilecektir. Toplamda 1 kişi alınacak olup daimi ve tam süreli olarakistihdam sağlanacaktır. 

Başvuru Şartları
Bu ilana başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu en fazla ise ortaöğretim mezunu olmaları gereklidir. Ayrıca adayların operatörlük yapabilmek için gerekli belgelere de sahip olmaları gereklidir. Bu kapsamda adaylardan D veya Gsınıfı ehliyete sahip olmaları da istenmektedir. Bu şartları sağlayan adaylar ayrıca mülakat sınavına tabi tutulacaklardır. Bu sınavdan da başarıyla geçen kişinin işe alınması gerçekleştirilecektir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Bu ilan İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvurular da İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu kapsamda adaylar en yakın İŞKUR şubesine giderek başvuru yapabilecekleri gibi İŞKUR resmi internet sitesinden de başvurularını yapabilirler. Ancak bunun için adayların sisteme kayıtlı olmaları gerektiğini de ifade etmek gerekir. 

27 Nisan tarihinde yayınlanan bu ilana son başvuru tarihi ise 7 Mayıs olarak ilan edilmiştir. Mülakat tarihi 11 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir. Adayların bu tarihe kadar gerekli belgeleri de Belediye’ye sunmaları gerekmektedir. başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca başvuru esnasında gerçeğe aykırı bilgi ve beyanda bulunan kişiler hakkında da yasal işlemler başlatılacak ve başvuruları iptal edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)