Uşak İl Özel İdaresi 9 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Uşak İl Özel İdaresi bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamada göre toplam 9 personel alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 21.04.2018, 22:00
Uşak İl Özel İdaresi 9 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Personel İstihdam Şartları
Uşak İl Özel İdaresinin 3 kişilik İnşaat Mühendisliği kadrosu için açıkladığı şartlara göre;  başvuruda bulunacak adaylar üniversitelerin 4 yıllık İnşaat mühendisliği bölümlerinden mezun olma, 2016 KPPS girmiş olma ve mesleki yeterlilik ve tecrübeye sahip olma şartları aranmaktadır.

Yine aynı açıklamada 1 kişilik Harita Mühendisliği kadrosu için açıkladığı şartlara göre;  başvuruda bulunacak adaylar üniversitelerin 4 yıllık Harita mühendisliği bölümlerinden olma, 2016 KPPS girmiş olma ve mesleki yeterlilik ve tecrübeye sahip olma şartları aranmaktadır.

Yine aynı açıklamada 1 kişilik Ziraat Mühendisliği kadrosu için açıkladığı şartlara göre;  başvuruda bulunacak adaylar üniversitelerin 4 yıllık Ziraat mühendisliği bölümlerinden olma, 2016 KPPS girmiş olma ve mesleki yeterlilik ve tecrübeye sahip olma şartları aranmaktadır.

Yine aynı açıklamada 1 kişilik Tekniker kadrosu için açıkladığı şartlara göre;  başvuruda bulunacak adaylar üniversitelerin 2yıllık Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve mesleki yeterlilik ve tecrübeye sahip olma şartları aranmaktadır.

Yine aynı açıklamada 1 kişilik Topograf kadrosu için açıkladığı şartlara göre;  başvuruda bulunacak adaylar üniversitelerin 2 yıllık tapu kadastro ve harita kadastro bölümlerinden olma, 2016 KPPS girmiş olma ve mesleki yeterlilik ve tecrübeye sahip olma şartları aranmaktadır.

Sözlü sınava alınacak kadro sayısının 5 katı kadar kişi KPSS puan sıralamasına göre çağırılacaktır.

Başvuru Zamanı ve Yeri
Başvurular ilanın yayımlandığı tarih olan 26 Nisan 2018 itibaren başlayıp 07.05.2018 tarihi mesai bitimine kadar Uşak il Özel idaresi insan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.  

Başvuru İçin İstenen Belgeler
Başvurunuzun kabul edilmesi için gerekli olan belgeler ise; İş Başvuru Formu, Diploma fotokopisi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 fotoğraf, kısa öz geçmiş ve güvenlik soruşturması ve arşiv formu şeklindedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)