Üniversiteler 251 Memur Alımı Yapıyor

Devlet personel başkanlığında yayınlanan ilan ile iki farklı üniversite kendi bünyelerine yerleştirmek üzere 251 kamu personeli alım ilanları yayınladı.

Kamu Personeli Alımı 08.09.2018, 09:07
Üniversiteler 251 Memur Alımı Yapıyor

Fırat üniversitesi ve Bozok Üniversitesi devlet personel başkanlığında yayınladığı ilan ile 251 kamu personeli alacağını duyurdu. Fırat Üniversitesi 148 ve Bozok Üniversitesi 93 memur ve kamu personeli alımı yapacak.

Lise, önlisans ve lisans mezun hemşire, tekniker, fizyoterepist ve diğer sağlık personeli alım ilanları yayınladı.

Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 21 Eylül 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular Orta Öğretim Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 ve 2018 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. Kazanan adaylara güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır. 2016 ve 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını web adreslerinde bulunan form ile birlikte Elazığ Fırat ve Yozgat Bozok Üniversiteleri Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Fırat Üniversitesi alımı için tıklayınız. Bozok Üniversitesi alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)