Türkiye Petrolleri 7 Bin Lira Maaşla Personel Alacak

Türkiye Petrolleri İŞKUR üzerinden ilan yayınladı ve en az 7 bin lira maaşla personel alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 23.05.2018, 22:40
Türkiye Petrolleri 7 Bin Lira Maaşla Personel Alacak

Başvuru Şartları

Türkiye Petrolleri tarafından yayınlanan ilanda 3 avukat alımı yapılacağı ifade edildi. Başvuracak adayların en az 5 yıllık deneyime sahip olmaları istenmektedir. Bunun yanı sıra YDS sınavından en az 70 puan almış olmak da şartlar arasında yer almaktadır. Adayların arazi çalışmalarına da engel bir durumlarının olmaması istenmektedir. YDS’nin yanı sıra internet based TOEFL testine girip en az 84 ve üzeri almış olmak şartı da bulunmaktadır. Eğer bu sınava girilmemiş ise bu durumda dili İngilizce olan bir üniversiteden mezun olmak da yeterli olacaktır. Adayların Microsoft Office uygulamalarını da iyi bir şekilde kullanabilmeleri gereklidir.

Bu pozisyonda istihdam edilecek personellere brüt 7.776,74 lira maaş ödemesi gerçekleştirilecek. Batman ve Adıyaman’da istihdam edilecek olanlar için ise ekstra 3.085 lira da bölge tazminatı ödenecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Bu ilana başvurular 23 Mayıs tarihi itibariyle başladı. Son başvuru tarihi ise 1 Haziran 2018 olarak belirlendi. Başvuru yapacak adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için İŞKUR sistemine de üye olmak gereklidir. Eğer hali hazırda üye değilseniz bu durumda en yakın İŞKUR il müdürlüğüne giderek veyahut da online olarak üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)