Türk Telekom İl Müdürlüğü KPSS Şartsız 22 Personel Alımı

En az lise mezunlarının (ön lisans ve lisans başvurabilir) başvurabileceği KPSS şartı aranmaksızın Türk Telekom tarafından 22 işçi personel memur alım ilanı yayınlandı başvurular devam ediyor.

Kamu Personeli Alımı 20.07.2018, 22:04 20.07.2018, 22:06
Türk Telekom İl Müdürlüğü KPSS Şartsız 22 Personel Alımı

Türk Telekom İl Müdürülüklerinde çalıştırılmak üzere 22 personel alımı için ilanlar yayınlandı. Başvuru için KPSS şartı aranmayan ilana başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

20 Kişi Haberleşme Sistemleri Teknisyeni / Telekomünikasyon Teknisyeni alımı için: Telekomünikasyon sektöründe, benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli, Meslek yüksekokullarının bilgisayar, elektrik, elektrik-elektronik, haberleşme, otomasyon vb. gibi bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek, 20 kişi Telekomünikasyon teknisyenleri alınacaktır. Başvurmak isteyenlerin İŞKUR'dan gönderme formu almaları gerekmektedir. Başvurular Eskişehir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü veya resmi siteden İş İlan No (00004515119) ile yapılacaktır. Son başvuru tarihi 27 Temmuz 2018 olarak belirlendi.

1 Güvenlik Görevlisi (Silahlı) alımı için: Tekirdak Çorlu şubesi bünyesinde daimi olarak çalıştırılmak üzere, en az lise mezunu, askerliğini yapmış veya tecilli bay silahlı güvenlik görevlisi alınacaktır. Çalışma 2 vardiyalıdır. ücret ve diğer koşullar görüşmede belirtilecektir. Adayların İŞKUR'dan başvurularını yaptıktan sonra görüşmeye Tekirdağ Telekomünikasyon Müdürlüğüne gelmeleri gerekmektedir. Başvurular Tekirdağ Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü veya resmi siteden İş İlan No (00004517386) ile yapılacaktır. Son başvuru tarihi 27 Temmuz 2018 olarak belirlendi.

1 Güvenlik Görevlisi (Silahlı) alımı için: Tekirdağ İl Telekom Müdürlüğü bünyesinde (Tekirdağ Ve Çorlu lokasyonları), mevcut personellerin izin günlerinde yıllık izin değiştirici olarak çalıştırılmak üzere askerliğini yapmış veya tecilli bay güvenlik görevlisi (silahlı) alınacaktır. 6 ay süre ile işe alınacaktır. İşe alınacak aday Tekirdağ ve Çorlu hizmet merkezlerimizin her ikisinde de çalışacaktır. Adayların İŞKUR'dan başvurularını yaptıktan sonra görüşmeye Tekirdağ Telekomünikasyon Müdürlüğüne gelmeleri gerekmektedir. Başvurular Tekirdağ Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü veya resmi siteden İş İlan No (00004535391) ile yapılacaktır. Son başvuru tarihi 5 Ağustos 2018 olarak belirlendi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)