TÜBİTAK Belirli Süreli Proje Personeli Alacak

TÜBİTAK, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı ilanlar ile toplamda 88 belirli süreli proje elemanı alacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 05.07.2018, 23:10
TÜBİTAK Belirli Süreli Proje Personeli Alacak

Alım Yapılacak Pozisyonlar

TÜBİTAK tarafından 2 farklı ilan yayınlandı. Bu ilanlardan birisi Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü diğeri ise Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü için personel talep etmektedir. Her iki ilanda belirtilen uzmanlık alanlarında Ar-Ge personeli aranmaktadır. Adaylar özel şartları inceleyerek başvurularını yapmaları gereklidir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvuru şartları ilanda her bir kadro için detaylı olarak aktarılmıştır. Adaylar başvuru yapmak istedikleri alana ilişkin şartları ilanlardan inceleyebilirler. Başvurular 20 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılabilecektir. Online bir şekilde başvuru yapılacak olup diğer şekillerde yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru adresi ise her iki ilan için de kurumun internet adresi olarak belirlendi.

Başvuru yapacak adayların sadece 1 pozisyona başvuru yapmaları mümkündür. Başvurular yapıldıktan sonra her bir ilan edilen kadro için 10 katı kadar aday mülakata katılmaya hak kazanacaktır.

Başvurular esnasında verilen bilgilerin doğruluğundan başvuranlar sorumludur. Zira başvurular bu bilgilere göre değerlendirilecektir. Daha sonra herhangi bir yanlışlık olduğu tespit edilirse bu durumda başvuru ve atama iptal edilebilecektir.

Adaylardan talep edilen belgeler ilanın en alt kısmında belirtilmiştir. Başvuru esnasında istenen bilgilerin bu belgeler ile desteklenmesi gereklidir. Ayrıca daha sonra bu belgelerin teslim edilmesi de istenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)