Tokat Çat Belediyesi İşçi Alımı

Çat Belediyesi DPB aracılığıyla yayınladığı ilanlar ile farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 20.04.2018, 09:07
Tokat Çat Belediyesi İşçi Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar 
Bu ilanlar kapsamında Çat Belediyesi atık toplayıcısı (2), kalorifer ateşçisi (1), kanal ızgara işçisi (1), mezar kazma işçisi (2), mezarlık görevlisi (1) ve orman nezaretçisi (1) pozisyonlarında alım gerçekleştirecektir. Bu personeller Tokat Çat Belediyesi bünyesinde istihdam edileceklerdir. 

Başvuru Şartları 
Bu ilanlar kapsamında alınacak işçilerin tamamı daimi işçi kadrosunda yer alacaklardır. Bununla birlikte tüm ilanlarda belirtilen eğitim seviyesi de en fazla ilköğretim mezunu olmaktır. İlanlara okuryazar olan adaylar da başvuru yapabileceklerdir. 

Genel şartlarda herhangi bir deneyim şartı da yer almamaktadır. Ancak her bir pozisyonun kendisine özel şartları bulunmaktadır. Bu şartlara göre adayların tamamının başvurdukları pozisyon ile ilgili sertifikaya sahip olmaları gereklidir. Aksi takdirde başvuruları kabul edilmeyecektir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana son başvuru tarihi 27 Nisan olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilecektir. Başvurular tamamlandıktan sonra şartların sağlanıp sağlanmadığı hususunda bir denetim gerçekleştirilecektir. Şartları sağladığı tespit edilen adaylar 7 Mayıs 2018 tarihinde kuraya tabi tutulacaklardır. Kurada ismi çıkan adayların atama işlemleri ise derhal yapılacaktır. Tokat 2.Noterliğince gerçekleştirilecek bu kura saat 10.00 itibariyle Belediye binasının toplantı salonunda çekilecektir. Kura törenine katılmak isteyen adayların katılabileceklerini de ifade etmek gerekir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)