THY Yeni Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları Personel Alımı için Haziran 2018 itibariyle arka arkaya ilanlar yayınladı. Yayınlanan resmi ilanlara göre başvurular online olarak internet üzerinden yapılıyor.

Kamu Personeli Alımı 20.06.2018, 11:26 20.06.2018, 11:26
THY Yeni Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Yolları çeşitli bölümlerde yeni mezun ve öğrenciler arasından deneyimli veya deneyimsiz personel alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilanlara göre online olarak başvuru alınacak olup, başvuru şartlarını taşıyan herkes sınava davet edilecektir.

THY A.O. Pazarlama Başkanlığı’nda İstihdam Edilmek personel alımı yapıyor. Pazarlama Başkanlığı’na bağlı Miles&Smiles Pazarlama ve Anlaşmalar Müdürlüğü’nde aşağıdaki 4 rolde personel ihtiyacı bulunmaktadır. Her aday yalnızca 1 role başvuru yapabilir. Yurt İçi Finansal Program Ortakları İlişkileri Uzmanı, Finansal Program Ortakları İş Geliştirme Uzmanı, Program Ortakları Uzmanı, Medya Planlama ve Ajans Yönetimi Uzmanı.

Genel Özellikler: T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve mülakatında başarılı olmak), Erkek adaylar için; askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak tercih sebebidir.

THY A.O. Gelir Yönetimi Başkanlığı’nda personel alımı yapıyor. Gelir Yönetimi Başkanlığı’na bağlı ünitelerde aşağıdaki 2 rolde personel ihtiyacı bulunmaktadır. Rol tanımlarını dikkatlice incelemenizi ve yalnızca başvuru kriterlerini karşıladığınız role başvurmanızı tavsiye ederiz. Gelir Yönetimi ve Fiyatlandırma Uzmanı, Gelir Yönetimi Operasyon Uzmanı.

Genel Özellikler: T.C. vatandaşı olmak, Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak), Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak, askerlikten muaf olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak tercih sebebidir.

Türk Hava Yolları ile Kariyerinde TaKe-off alımı yapılıyor. TK TaKe-off Nedir? Havacılık sektörünün rekabetçi, hızlı gelişen, eğlenceli dünyasının kapılarını aralayacak, Türk Hava Yolları’nda yeni işine ilk adımı atabilmeni sağlayacak, fırsatlar paketi sunan bir yetenek programı! 

Kimler Başvurabilir? 01.01.1994 ve sonrası doğumlu olan, (Yüksek Lisans öğrencileri için 01.01.1992 ve sonrası) 
Üniversitelerin 4. sınıf lisans veya yüksek lisans öğrencileri, Yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl tecrübesi olanlar, İyi derecede İngilizce bilenler,.

TaKe-off Fırsatlar : İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri, Pazarlama ve Satış, Satınalma, Üretim Planlama, Uçuş İşletme, Yatırım ve Teknoloji, Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojileri, Kargo olarak belirlendi.

THY Kariyer sayfasında yer alan idari ve teknik personel alımı sayfasından ilanlara başvurabilirsiniz. THY kariyer sayfası için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)