TESKİ Ve Belediye Başkanlığı 9 Şoför İşçi Alımı

Yayınlanan ilanlara göre TESKİ ve Belediye Başkanlığı İlkokul, Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu adaylar arasından 9 kişi şoför, işçi ve personel alımı yapıyor. KPSS yok.

TESKİ Ve Belediye Başkanlığı 9 Şoför İşçi Alımı

İşte resmen yayınlanan ilan bilgileri: 

Tekirdağ su ve kanalizasyon idaresi (TESKİ) personel birimi ve Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı yayınladığı ilanlarla yardımcı hizmetli, hizmetli, şoför, işçi personel alım ilanları yayınladı. İlana ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunları KPSS şartsız başvuru yapabileceği olarak yayınlanmıştır.

Süleymanpaşa Belediyesi 1 hizmetli, 1 yardımcı hizmetli, 1 psikolojik danışmanlık hizmetleri, 1 bilgi erişim hizmetleri ve 2 şoför alımı yapacaktır. TESKİ 3 elektrik bakım onarım personeli alacaktır.

Adaylarda kamu personeli seçme sınavı KPSS şatı aranmayacak olup ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecektir. 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını doldurmamış adayların başvurusu kabul edilecektir.

Şoför adayların başvuracakları pozisyonlara göre ehliyet ve 2 yıl deneyim şartı konulmuştur. Askerliğini ertelemiş veya yapmış aday başvuru sağlayabilir.

Başvuracaklar öğrenim belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik durum belgesi ve adli sicil kaydı ile başvuru yapabilirler. Başvurular iki ilanda farklı olduğu üzere ilan kılavuzlarında yer almaktadır. Başvuru son tarihleri 6 Eylül 2018 olarak açıklanmıştır.

TESKİ personel alım kılavuzu için tıklayın. Süleymanpaşa Belediyesi personel alım kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE