Tekirdağ Türk Telekom Personel Alımı

Türk Telekom, İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile elektronik haberleşme teknikeri alımı yapacağını duyurdu. Alıma ilişkin şartlar haberimizde yer almaktadır.

Kamu Personeli Alımı 24.04.2018, 22:31
Tekirdağ Türk Telekom Personel Alımı

Alım Yapılacak Pozisyon
Bu ilan kapsamında istihdam edilecek adaylar elektronik haberleşme teknikeri olarak Tekirdağ’da istihdam edilecektir. Alım neticesinde hak kazanan adaylar tam zamanlı olarak çalışacaklardır. Ayrıca ilanda adayların operasyon bölümünde değerlendirilecekleri de açık bir şekilde ifade edilmiştir. 

Adaylarda Aranan Özellikler
Başvuru yapacak adayların 30 yaşını aşmamış olmaları gereklidir. 30 yaşından büyük olanlar için ise sektörde deneyim sahibi olmak şartı aranmaktadır. Ayrıca bu ilan kapsamında sadece erkek adayların alınacağını da ifade etmek gerekir. Dolayısıyla adayların askerliklerini yapmış olmaları talep edilmektedir. Bunlara ek olarak adayların B sınıfı ehliyete de sahip olmaları istenmektedir. Bu kişilerin aktif olarak araç kullanabilmeleri de şartlar arasında yer almaktadır. 

Başvuru yapacak adayların endüstriyel otomasyon, bilgisayar programcılığı, bilişim yönetim, elektrik, bilgisayar donanım, elektrik - elektronik, elektronik, elektronik haberleşme, iletim ve dağıtım, endüstriyel elektronik, bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, haberleşme, haberleşme teknolojisi, kontrol sistemleri teknolojisi, teknik elektrik, ev cihazları teknolojisi, telekomünikasyon, elektrik enerji üretim, elektronik teknolojisi ve internet ağ teknolojisi bölümlerinden birisinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümlere ek olarak makine, inşaat, iklimlendirme soğutma ve mekatronik bölümlerinden birisinden mezun olan adaylar da başvuru yapabilirler. 

Başvurular şahsen görüşme şeklinde yapılacak olup ilk olarak İŞKUR üzerinden form alınması gereklidir. Edirne ili 3 kişi alımı için başvuru numarası İş İlan No (00004350836). Tekirdağ ili 30 kişi İş İlan No (00004352941).

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)