SYDV KPSS Şartlı Personel Alımları

Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı yayınladığı ilanlar ile farklı illerdeki şubelerine personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 19.04.2018, 22:30
SYDV KPSS Şartlı Personel Alımları

Alım Yapılan İller
Bu ilanlar ile Aksaray Sultanhanı, Eskişehir İnönü, Şırnak SYDV, Niğde Çamardı ve Ağrı Patnos şubelerine personel alımı gerçekleştirilecek. Bu alımlardan bazılarında KPSS şartı aranmazken bazılarında 60 puan şartı yer almaktadır. Ancak Ağrı Patnos şubesi için yapılacak alımlarda 70 puan şartı olduğunu da ifade etmemiz gerekir. 

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Yukarıda sayılan tüm illerimize sosyal yardım inceleme görevlisi alınacaktır. Bunun yanı sıra Ağrı, Aksaray ve Şırnak illerimizde büro personeli alımları da gerçekleştirilecektir. Bunlara ek olarak Ağrı Patnos’ta muhasebeci alımı da gerçekleştirilecektir. 

Genel Başvuru Şartları  
Bu ilanlara başvurabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gereklidir. Ayrıca adayların kamu haklarından yasaklı olmamaları da gerekmektedir. Tüm şartları sağladığı tespit edilen adaylar için güvenlik soruşturması yapılacağını da ifade etmemiz gerekir. Güvenlik soruşturması sonucu olumsuz olan adayların atama işlemleri gerçekleştirilmeyecektir. Başvuru yapan erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin de bulunmaması gereklidir. Adayların Office programlarını da iyi bir şekilde kullanmaları istenmektedir. 

Bu ilanlara başvuru yapabilmek için ilgili kurumlara giderek şahsen başvuru yapmanız gereklidir. Başvuru esnasında sizlerden talep edilen bilgi ve belgeleri de eksiksiz bir şekilde temin etmeniz gereklidir. Belgelerde eksiklik ya da yanlışlık olması durumunda başvurunuzun kabul edilmeyeceğini de sizlere ifade etmek isteriz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)