SYDV 7 Memur Alımı Yapıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda görevlendirmek üzere toplamda 7 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 16.07.2018, 00:46
SYDV 7 Memur Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kırıkkale, Eskişehir, Kütahya ve Nevşehir illerinde istihdam etmek üzere 5 memur alımı yapacak.

Son başvuru tarihleri illerden illere değişiklik gösterse de Kütahya için 18 Temmuz, Kırıkkale için 20 Temmuz, Nevşehir için 22 Temmuz ve Eskişehir için 27 Temmuz olarak açıklanmıştır.

Eskişehir için son başvuru tarihi 27 Temmuz, Kırıkkale için son başvuru tarihi 20 Temmuz, Nevşehir için son başvuru tarihi 22 Temmuz olarak belirtilmiştir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi kadrolarında görev yapmak isteyen adayların son başvuru tarihlerine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmak, bilgisayar programlarını kullanmaya hakim olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 2016-2017 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Büro Görevlisi alımında; vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmak, bilgisayar programlarını aktif olarak kullanabilmek, Kırıkkale ili için en az 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, Eskişehir ili için siyasal bilgiler fakültesi, sosyoloji, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik gibi bölümlerden mezun olmak gerekmektedir.

Ayrıca 2016-2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 puan türünden de en az 60 puan almış olmaları adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)