Sulama Birliği Başkanlığı 5 Kamu İşçisi Alımı

Koçarlı Bağarası Sulama Birliği Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 5 kamu işçisi alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 26.04.2018, 23:13
Sulama Birliği Başkanlığı 5 Kamu İşçisi Alımı

Alım Yapılacak Pozisyon 
Bu ilan kapsamında istihdam edilecek personeller nezaretçi ve ustabaşı statüsünde değerlendirilecektir. Bu personeller su istihsal ve dağıtımı işinde görev yapacak olup geçici olarak işe alınacaklardır. 

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuruda bulunacak adayların en az ilköğretim en fazla ise ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bu iş kolunda çalışmak için gerekli belgeleri de almış olmaları istenmektedir. Bu şartlar haricinde herhangi bir özel şartın belirtilmediğini de ifade etmek gerekir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
İlan İŞKUR üzerinden gerçekleştirildiği için başvurular da İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu kapsamda adaylar İŞKUR sistemine üye olmalıdırlar. Bunun için en yakın İŞKUR il müdürlüğüne gidebilecekleri gibi online olarak da işlem gerçekleştirebilirler. Bu ilan için son başvuru tarihi 7 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra başvuru alınmayacağını da ifade etmek isteriz.

Başvuru yapan adaylar arasında Noter kurası gerçekleştirilecek olup bu kuranın tarihi de 11 Mayıs olarak belirtilmiştir. Kura yeri ise sulama birliği başkanlığının hizmet binası olarak açıklandı. Başvuru sonucu değerlendirilen ve kabul edilen adaylar bu kuraya tabi tutulacaklardır. Kura neticesinde ismi belirlenen adayların atamaları gerçekleştirilecektir. Yanlış ya da eksik bilgi verilmesi durumunda sorumluluk başvurana ait olacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)