Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memur Alımı

Kütahya Dumlupınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda büro görevlisi ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrolarına 2 memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.07.2018, 10:16 09.07.2018, 10:20
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memur Alımı

Kütahya Dumlupınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yayınladığı personel alımı ilanında sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi kadrolarına 2 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvurmak isteyen adayların Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden 18 Temmuz 2018 tarihine kadar online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar aynı olup adayların sahip olması gereken özellikler şu şekilde belirtilmiştir: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, en fazla 35 yaşında olmak.

Adaylarda aranan sınav şartı ise 2016-2017 yıllarında Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan P3 puan türünden en az 60 puan almak olarak belirtilmiştir.

Adayların dört yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olması ve muhasebe bilgilerini öğrenebilme becerisine sahip olması, en az 6 aydır Kütahya Dumlupınar’da ikamet ediyor olması, bilgisayar kullanımına hakim olması, B sınıfı ehliyet sahibi olması da başvuru için gereken şartlar arasındadır.

Evrakları teslim etmek isteyen adayların 19 Temmuz 2018 tarihine kadar evraklarını teslim etmiş olmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)