Selçuk Üniversitesi 88 Personel Alımı Yapacak

Selçuk Üniversitesi DPB aracılığıyla yayınladığı ilan ile 88 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 26.04.2018, 13:03 25.04.2018, 23:05
Selçuk Üniversitesi 88 Personel Alımı Yapacak

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Selçuk Üniversitesi personel alımına ilişkin ilan kapsamında çoğunluğu hemşire pozisyonunda olmak üzere sağlık personelleri alınacaktır. 88 personelin 73’ü hemşire kadrosunda istihdam edilecektir. Ancak hemşire alımlarında da farklı eğitim durumları da istenmektedir. Geriye kalan 15 personel ise sağlık teknikeri, diyetisyen, fizyoterapist, eczacı ve röntgen teknisyeni kadrolarında istihdam edilecektir. 

Başvuru Şartları 
Her bir pozisyon için belirlenmiş özel şartlar bulunmaktadır. Bunun için ilanda belirtilen kadrolara teker teker bakmak gereklidir. Ancak tüm kadrolar için belirlenmiş ortak şartlar da bulunmaktadır. Bu şartlara göre adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve kamu haklarından mahrum olmamaları gereklidir. Adayların başvuru yaptıkları tarih itibariyle yaşlarının 18’den büyük olması gerekmektedir. 
İlanda sayılan suçlardan adayların mahkûm olmamaları da şartlar arasındadır. İlana erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilmektedir. Ancak erkek adayların askerlik le ilişiklerinin bulunmaması gereklidir. 

Adayların 2016 KPSS sınavından eğitim durumlarını ilgilendiren puan türünden puan almış olmaları gereklidir. Tüm bu şartları sağlayan adaylara ayrıca güvenlik soruşturması da yapılacaktır. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
İlanda belirtilen belgeler ile birlikte en geç 9 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurular yapılmalıdır. Başvurular Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi İnsan Kaynakları birimine şahsen yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)