Sağlık Bilimleri Üniversitesi 4 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli 4 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 19.07.2018, 00:44 19.07.2018, 20:04
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 4 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında sözleşmeli bilişim personeli kadrosuna görevlendirmek üzere 4 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvurular 19 Temmuz – 2 Ağustos 2018 tarihleri arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurularda yaşanılan gecikmelerde başvurular kabul edilmeyecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru için; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Ayrıca yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi süreci hakkında en az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olmak, bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve ağ yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak, güncel programlama dillerinden en az iki tanesini bildiğini belge ile kanıtlamak, iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilmek ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak şartları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Sözleşmeli bilişim personeli alımlarında adaylarda özel şartlar da aranmaktadır. Özel şartları ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi 4 personel alımı başvuru kılavuzunu incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
ELİF ŞÜKÜR 2 yıl önce
Bende iş basvurusu yapmak istiyorum