Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere İstanbul ve Ankara illerinde çalışmak isteyen 3 personel alımı yapacağını belirtti.

Kamu Personeli Alımı 30.07.2018, 08:50
Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında, Ankara Gülhane Külliyesi’ne 2, İstanbul Mektebi Tıbbıye-i Şahane Külliyesi’ne 1 bilişim personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Adayların son başvuru tarihi olan 13 Ağustos 2018 tarihine kadar Ankara’da görev yapmak istiyorsa Ankara, İstanbul’da görev yapmak istiyorsa İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na müracaat etmeleri istenmektedir.

3 Bilişim Personeli alımında; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği bölümlerinden mezun olmak şartları yer almaktadır.

Ayrıca adayların güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi, iyi derecede İngilizce bilmesi, bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Bilişim personeli alımında adayların başvuracağı alana göre adaylarda özel şartlar da aranmaktadır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3 kamu personeli alımı ilan metnini incelemek için tıklayınız.  

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)