Özel İdare Müdürlüğü KPSS'siz 15 Kamu Personel Alım

KPSS Olmadan Özel idare Müdürlüğü 15 Kamu Personel Alımı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir.

Kamu Personeli Alımı 11.09.2018, 15:47
Özel İdare Müdürlüğü KPSS'siz 15 Kamu Personel Alım

Zonguldak İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 15 kişi kamu personeli olarak istihdam edilecektir. Başvurular başlamış olup 12 Eylül 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir. Alınacaklar 3 kişi engelli kadrosundan ve 10 kişi normal alım olarak gerçekleşecektir. Engelli kadrosu 3 kişi temizlik ve beden işçisi olarak ilan edilmiştir. Normal olanlar 5 kişi tır şoförü ve kamyon şoförü diğer 5 kişi harita mühendisi, jeoloji mühendisi, mimar, ateşleyici ve seyyar tamir ustası olmak üzere görevlendirilecektir. KPSS olmadan alım yapılacaktır.

Adaylar 12 Eylül 2018 tarihi mesai bitimi saat 17:00’ye kadar aşağıdaki belgelerle birlikte, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: İş Talep Formu, Özgeçmiş (CV), Nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik Belgesi, Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir. Başvuracak adaylar başvuracağı duruma göre ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Özel idare normal 12 kamu personeli alımı için tıklayınız. Engelli 3 kamu personeli alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
mehmet şirin Çelebi 2 yıl önce
ortaokul mezunuyum bilgisayar ve karolifer sertifikam var her türlü iştende anlarim temizlik kaynak işinden anlarim hiçbir sorunum yok şu anda askerliğimi muaf yaptım şu anda sağlıklı ve iyiyim ama sağlık sorunum yok şuanda
Caner Göl 2 yıl önce
Lise mezunuyum