Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi DPB aracılığıyla yayınladığı ilan ile 224 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 04.05.2018, 09:42
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Bu ilan kapsamında 175 hemşire alımı ile sağlık teknikeri, eczacı, fizyoterapist, psikolog, sağlık teknisyeni ve diyetisyen kadrolarına farklı sayılarda alım gerçekleştirilecektir. Alınacak personeller Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adayların ilanda belirtilen özel eğitim şartlarını taşımaları gereklidir. Bunun yanı sıra Devlet Memurları Kanunu madde 48’de belirtilen şartların taşınması da gereklidir. Adayların vardiyalı birşekilde çalışmaya engel sağlık durumlarının da olmaması istenmektedir. İlana başvuru yapacak erkek adayların askerlik ile ilişkisinin olmaması gereklidir. Adaylardan 2016 yılı KPSS puanı istenmektedir.

Herhangi birSGK kolundan emeklilik ya da yaşlılık aylığının alınmaması gereklidir. Daha önce bu kurumda çalışırken istifade eden veyahut da sözleşmesi feshedilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru yapılacak pozisyonun sözleşmeli olması nedeniyle son 1 yıl içerisinde kamu kurumlarındaki sözleşmeli pozisyonlarından sözleşmelerinin feshedilmemiş olması gereklidir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Bu ilana başvurular Üniversite’nin Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. Posta ile ya da daha farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi ise 16 Mayıs olarak ilan edilmiştir. Başvurular tamamlandıktan sonra 5 iş günü içerisinde sonuçlar ilan edilecektir. Adaylara herhangi bir ekstra tebligat işlemi de yapılmayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)