Okullara 80 Bin İşçi ve Güvenlik Alımı Başvurusu Başladı (Hemen Başvur)

TYP 23 Şehir Kamu Personeli Alımı Yayınladı. Kırklareli, Rize, Karaman, Uşak, Antalya, Adana, Elazığ, Kocaeli, Isparta, Sivas, Ardahan, Mersin, Balıkesir, Edirne, Aydın, Kırıkkale, Artvin, Manisa, Kars, Çorum, Yozgat, Aksaray ve Denizli TYP kapsamında 23 şehir kamu personeli alımı yayınladı.

Kamu Personeli Alımı 12.09.2018, 18:52 12.09.2018, 18:53
Okullara 80 Bin İşçi ve Güvenlik Alımı Başvurusu Başladı (Hemen Başvur)

İŞKUR Toplum Yararına programı kapsamında 23 şehir kamu personeli alım ilanı yayınladı. Kırklareli, Rize, Karaman, Uşak, Antalya, Adana, Elazığ, Kocaeli, Isparta, Sivas, Ardahan, Mersin, Balıkesir, Edirne, Aydın, Kırıkkale, Artvin, Manisa, Kars, Çorum, Yozgat, Aksaray 14 Eylül 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir. Sadece Denizli alımı 15 Eylül 2018 tarihinde başvuru son buluyor.

Peki bu alımlara kimler başvurabiliyor. Bu alımlara 18 ile 45 yaş aralığında olan bay bayan bütün adaylar başvuru yapabiliyor. Diğer şehirler ilana çıkacaktır. Bizi sosyal medyadan takip ediniz.

Başvuru nasıl yapabilirim? Başvuru yapmak isteyen bir aday ilk önce iş kurumuna kayıtlı iş arayan olması gerekmektedir. Ayrıca kişi hangi ilana başvuru yapacak ise (güvenlik görevlisi veya temizlik görevlisi gibi) o statüde iş arayan kaydını yenileyip iş arama durumunu aktif hale getirmesi gerekmektedir.

Ardından aşağıda verilen link adresi üzerinden hangi şehre başvuru yapacak ise o şehri yazarak ara butonu ile ilana ulaşabilir ve başvuru yapılabilir.

TYP İŞKUR alımlarına başvurmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Esma tazici 2 yıl önce
Konya alımlar nezaman basliyor