Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi DPB üzerinden yayınladığı ilan ile toplamda 5 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 04.05.2018, 07:41
Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Bu ilana göre veteriner hekim, teknisyen ve tekniker kadrolarına 1’er kişi mühendis kadrosuna ise toplam 2 kişi alınacaktır. İstihdam edilecek bu personeller Üniversite’nin Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Ayhan Şahenk Tarımsal Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edileceklerdir.

Başvuru Şartları

Adayların öncelikli olarak her bir kadronun karşısında yer alan özel eğitim şartlarını ve diğer şartları sağlamaları gereklidir. Bunun haricinde tüm adaylar için ortak olan şartlar da bulunmaktadır. Bu kapsamda adayların 2016 yılında yapılan KPSS sınavından puan almış olmaları gereklidir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gereken başvurucuların kamu haklarından mahrum olmamaları gereklidir. İlanda sayılmış olan suçlardan ötürü başvurucuların mahkûm olmamaları gereklidir. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması da şartlar arasındadır.

Herhangi bir SGK kolundan yaşlılık ya da emeklilik aylığı almıyor olmak da şartlardan birisidir. İş tecrübesi için ileri sürülen deneyimlerin mezuniyet tarihinden sonra olması icap etmektedir. Tüm bu şartları taşıyan adaylara güvenlik soruşturması da yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular Üniversite’nin Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. Posta, faks gibi başvuru yöntemleri kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi ise 16 Mayıs saat 17.00 olarak belirlenmiştir.

Yorumlar (0)