Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sağlık Personeli Alımı

Devlet personel başkanlığında 18 Haziran 2018 de yayınlanan ilan ile Hatay ilinde yer alan Mustafa Kemal üniversitesi sağlık teknikeri, ebe ve hemşire alımı duyurdu. KPSS puan sıralaması İle memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 18.06.2018, 13:34
Mustafa Kemal Üniversitesi 61 Sağlık Personeli Alımı

Mustafa Kemal üniversitesi DPB yayınladığı ilan ile 61 kamu personeli alacağını duyurdu. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 2 Temmuz 2018 olarak açıklanmıştır. Üniversiteye en az lise mezun ebe, hemşire ve sağlık teknikeri alım ilanları yayınladı.

Başvuracak adaylar Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 2 Temmuz 2018 kadar yapmaları gerek.

Üniversite sözleşmeli 61 kişi alımı yapılacağı devlet personel başkanlığınca yayınladı. Başvurular Orta Öğretim Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. Kazanan adaylara Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması şart.

Adaylar başvurularını web adresinde bulunan form ile birlikte Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)