Lüleburgaz Belediyesi Geçici İşçi Alımı

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 12 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 28.04.2018, 11:38
Lüleburgaz Belediyesi Geçici İşçi Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar 
Bu ilan kapsamında alınacak personeller beden işçisi statüsünde çalıştırılacaklardır. İşçiler geçici süreli olarak istihdam edilirken tam zamanlı olarak çalışacaklardır. İşçiler belediye sınırları içerisinde bakım ve temizlik, çiçek dikimi, veterinerlik hizmetleri ve diğer ihtiyaç olan hizmetlerde görevlendirileceklerdir. 

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuracak adayların en az ilköğretim mezunu olması gereklidir. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir. Bunun haricinde herhangi bir şartın bulunmadığını ifade etmek gerekir. Başvurular esnasında adayların bilgilerini doğru bir şekilde vermeleri son derece önem arz etmektedir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu kapsamda adaylar İŞKUR il müdürlüklerine giderek başvurularını yapabilecekleri gibi İŞKUR internet sitesi üzerinden de başvurularını yapabileceklerdir. Ancak bunun için kişilerin sisteme üye olmaları gerekmektedir. bunu da online bir şekilde yapabileceklerini ifade etmemiz gerekir. 

İlana başvurular için belirlenen son tarih 7 Mayıstır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular alınmayacaktır. Ayrıca son başvuru tarihine kadar yapılan başvurularda da bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gereklidir. Aksi takdirde adaylar sorumlu tutulacaktır. Başvurular bittikten sonra 10 Mayıs tarihinde Belediye Başkanlığı toplantı salonunda kura çekimi yapılacaktır. Kura neticesinde isimleri belirlenen kişilerin ise atamaları yapılacaktır. Kuranın saati de 14-15.00 arası olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)