KPSS Şartsız 31 Kamu Personeli Alımı

Yozgat Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 31 kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alımı 25.07.2018, 08:10
KPSS Şartsız 31 Kamu Personeli Alımı

Yozgat Belediyesi’nin yayınlamış olduğu personel alımı ilanında; büro işçisi, saha personeli, usta, tırmık kürek ve kumanda kullanıcısı, emisyoncu, iş mankinası ustası, kepçe operatörü, şoför, arıtma tesisi işçisi, su arıza işçisi, kanal işçisi, laborant veya biyolog, kimyager ve çevre mühendisi kadrolarında görevlendirmek üzere 31 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 25 Temmuz tarihi itibariyle başlamış olup 27 Temmuz 2018 tarihinde sona erecektir.

Başvurular son başvuru tarihine kadar Yozgat Belediyesi’ne şahsen yapılacaktır. Başvuru adresi Yozgat Belediyesi Ana Hizmet Binası olarak belirtilmiştir.

Yapılacak olan personel alımında adaylarda aranan şartlar arasında en az ilköğretim mezunu olmak, beden işçisi alımı için daha önce görev yapmış olmak olarak belirtilmiştir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, ikametgah belgesi, diploma fotokopisi, sağlık raporu ve 4 adet fotoğraf olarak belirtilmiştir.

Yozgat Belediyesi KPSS şartsız 31 kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet kara 3 yıl önce
Neresi icin