KPSS İle En Az Lise Mezunu Zabıta ve Memur Alımı Yapılıyor

Boğazlıyan ve Eyüpsultan belediyelerine KPSS puanı ile en az lise mezunu olan 35 zabıta ve memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.07.2018, 22:05
KPSS İle En Az Lise Mezunu Zabıta ve Memur Alımı Yapılıyor

Boğazlıyan Belediyesi Memur Alımı

İlanlar kapsamında her iki belediye başkanlığına KPSS 50-60-65-70 puanlar ile memur, zabıta, bilet satış memuru, mühendis ve teknisyen alımı yapılacak. Toplamda 35 kişi istihdam edilecek.

Boğazlıyan belediyesine toplamda 10 personel alınacaktır. Adaylarda aranan genel şartların yanı sıra kadroya özel şartlar ada aranıyor. 1 zabıta memuru alımı için boy ve kilo orantısı, sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmama, bedensel engeli olmama, KPSS P94 puanı en az 60 olma şartları aranır. 3 memur alımı içinse lisans mezunu olma şartı aranır.

2 memur, 1 bilet satış memuru ve 1 teknisyen kadroları için en az KPSS 50 puan şartı aranır. 1 mühendis kadrosu için harita mühendisi mezunu ve KPSS 70 puan arştı aranır. 1 veteriner kadrosu içinde veterinerlik mezunu ve KPSS 50 puan şartı aranır.

Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Alımı

Eyüpsultan belediyesi ise 25 zabıta memuru alımı yapacaktır. Adayların hepsinde KPSS 65 puan şartı aranır. 7 önlisans mezunu, 7 lisans mezunu, 1 endüstri mühendisliği mezunu, 1 ulaştırma önlisans mezunu, 1 gıda kalite kontrol ön lisans mezunu ve 3 halkla ilişkiler mezunu zabıta alınacaktır. Kadın ve erkek adaylar başvurabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
Ramazan 3 yıl önce
https://www.isilanlarikariyer.com/bay-bayan-25-zabita-memuru-alimi-kpss-65-puan-6369h.htm

https://www.isilanlarikariyer.com/50-kpss-puani-ile-lise-mezunu-memur-zabita-ve-bilet-satis-memur-alimi-6335h.htm
Mustafa karabay 3 yıl önce
Basvurulari nereye yapiyoruz ?
Fatma tekin 3 yıl önce
Zabıta memuru olmaya adayın sadece yaş şart uygun değil ama bu işe çok ihtiyaç m var kpss puanım 61 açık öğretim lisesi mezunuyum sırf belediye mize hizmet verebilmek adına sizinle çalışmak istiyorum. İş disiplinini seven kuralcı şahsiyetin uygun dur
Bayram ölmez 3 yıl önce
...
Mehmet 3 yıl önce
İlanı neden internetten yapamıyoruz ki
Mehmet Gökdoğan 2 yıl önce
Zabıtalifa nasıl başvuru yapicam