Koru Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Koru Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile 6 geçici işçi ilanı yapacağını duyurdu. İlana ilişkin detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kamu Personeli Alımı 28.04.2018, 11:54
Koru Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Bu ilan kapsamında alınacak pozisyonlar geçici beden işçisi olarak istihdam edileceklerdir. Koru Belediyesi sınırları içerisinde çalışacak bu personeller kura çekimi neticesinde belirlenecektir.

Başvuru Şartları 
Bu ilana başvuruda bulunabilmek için adayların ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. Daha yüksek bireğitim seviyesine sahip adaylar başvuru yapamayacaklardır. İlana erkek ve kadın adaylar başvuruyapabileceklerdir. Herhangi bir deneyim ya da yaş şartının aranmadığını da ifade etmek gerekir. Ücret ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştır. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. dileyen İŞKUR il müdürlükleri üzerinden başvuru yapabileceği gibi dileyenler de online olarak başvurularını yapabilecektir. Ancak bunun için adayların sisteme üye olmaları gereklidir. E devlet şifresi ile üye olunabildiğini de ifade etmek gerekir. 

İlana son başvuru tarihi 7 Mayıs 2018 olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapacak adaylar bu tarihe dikkat ederek başvurularını yapmalıdırlar. Başvurular tamamlandıktan sonra değerlendirmeler yapılacak ve ardından da kura işlemine geçilecektir. Kura neticesinde belirlenen adayların atamaları yapılacaktır. Kura ise 17 Mayıs tarihinde noter tarafından çekilecektir. Saat 10 ile 11.00 arasında gerçekleştirilecek kura Koru Belediye Başkanlığı toplantı salonunda olacaktır. Başvurularında eksik ya da yanlış bilgi olanların atamaları yapılmayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)