Koru Belediyesi İşçi Alımı Devam Ediyor

Koru Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda 6 beden işçisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2018, 20:30
Koru Belediyesi İşçi Alımı Devam Ediyor

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Bu ilan kapsamında alınacak işçiler beden işçisi statüsünde çalıştırılacaklardır. Koru Belediye Başkanlığı sınırları içerisinde istihdam edilecek personeller için herhangi bir iş tanımlaması yapılmamıştır. Dolayısıyla Belediye tarafından ihtiyaç olan alanlarda görevlendirmeleri yapılacaktır. 

Başvuru Şartları
İlana başvuracak adayların ilköğretim mezunu olmaları gereklidir. Bu kapsamda daha az ya da daha yükseköğrenim seviyesine sahip olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu ilana başvurular yapıldıktan sonra başvurusu kabul edilen adaylar arasında kura çekimi yapılacaktır. Kura noter tarafından gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
İlan İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvurular da İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda İŞKUR il müdürlüklerine bizzat giderek başvuru yapılabileceği gibi İŞKUR internet sitesi üzerinden de başvurular yapılabilecektir. Bunun için İŞKUR sistemine kayıt olunması gerektiğini de ifade etmek gerekir. 

Bu ilana son başvuru tarihi 7 Mayıs 2018 olarak ilan edilmiştir. Bu tarihten sonra başvurular alınmayacaktır. Başvurular tamamlandıktan sonra ön bir eleme yapılacak ve adayların şartları taşıyıp taşımadıkları incelenecektir. Şartları taşıyan adaylar ise 17 Mayıs 2018 tarihinde noter kurasına tabi tutulacaklardır. Kura neticesinde ismi belirlenen adaylar ise görevlerine başlayacaklardır. Başvurular esnasında yanlış ya da eksik bilgi verdiği ifade edilen kişilerin başlamaları da iptal edilecektir. Ayrıca yasal işlem de başlatılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)