Konya ve Kütahya SYDV Personel Alımları

Konya Karatay ve Kütahya Dumlupınar SYDV tarafından yayınlanan ilanlar ile farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere personel alınacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 24.04.2018, 23:45 24.04.2018, 22:59
Konya ve Kütahya SYDV Personel Alımları

İstihdam Edilecek Pozisyonlar
Konya Karatay SYDV yayınladığı ilanda büro personeli alımı yapacağını açıkladı. Kütahya Dumlupınar SYDV ise büro personeli ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını duyurdu. 

Başvuru Şartları 
Büro görevlisi alımı için adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, Office programlarına hakim olmalı, vakfın bulunduğu yerde ikamet etmelidir. Konya Karatay SYDV alımı için adayların 2016-2017 KPSS sınavından P3 puan türünde en az 70 almaları gerekirken Kütahya için bu sınır 60 olarak belirlenmiştir. Adayların ilanda belirtilen bölümlerden birisinden mezun olmaları da istenmektedir. Konya SYDV alımı için adayların İngilizce biliyor olmaları da gereklidir. Bunu ise yabancı dil sınav sonuçları ile ispatlamaları gereklidir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi için de yukarıda belirtilen şartlar geçerliliğini korumaktadır. KPSS puan sınırı olarak ise 60 belirlenmiştir. Ayrıca Kütahya personel alımları için adayların 35 yaşını doldurmamış olmaları gereklidir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri
Konya alımları için son başvuru tarihi 8 Mayıs olarak belirlenmişken Kütahya için bu tarih 2 Mayıs olarak ilan edilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adaylar ilgili SYDV’ye bizzat giderek başvurularını yapmalıdırlar. Başvuru esnasında verilecek bilgi ve belgelerin eksik ve yanlış olmaması konusunda sorumluluk başvuranlara aittir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)