Konya SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü, Konya Doğanhisar’da görevlendirmek üzere 1 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 24.07.2018, 01:12 24.07.2018, 21:11
Konya SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosunda istihdam etmek üzere 1 memur alımı yapılacağı belirtildi.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak görev yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 3 Ağustos 2018 tarihine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı internet sitesi aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Şartları uyan adayların başvurularını yapmasıyla beraber adayların 10 Ağustos tarihine kadar evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

Konya Doğanhisar Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için; Psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik fakültesi bölümlerinin birinden lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır. Adaylarda aranan sınav şartı ise 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak olarak belirtilmiştir.

Adayların askerlikle ilişiği bulunmaması, en az 1 yıldır Doğanhisar ilçe sınırlarında ikamet ediyor olması, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve Microsoft Office programlarına hakim olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Aziz 2 yıl önce
İçişleri bakanlığı ve iskur memur alımları 2019 senesinde de yapılsın ne olur