Kocatepe Üniversitesi 113 Kamu Personeli Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu ilanda en az lise mezunu adayların başvurabileceği 113 kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alımı 24.07.2018, 21:23
Kocatepe Üniversitesi 113 Kamu Personeli Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az lise mezunu adayların başvurabileceği 113 sözleşmeli hemşire alımı yapılacağı belirtildi.

Yapılacak olan hemşire alımına başvurmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 8 Ağustos 2018 tarihine kadar Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru sırasında esas alınacak sınav puanı 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı’dır. Başvurularda en az puan şartı aranmamaktadır.

İlana lise ve lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. Lise mezunu 30 personel, lisans mezunu 83 personel alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak olarak belirtilmiştir.

113 hemşire alımında başvuru için gerekli belgeler; 2016 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuç belgesi fotokopisi, başvuru dilekçesi, mezuniyet belgesi aslı veya onaylı sureti, ve 1 adet fotoğraf olarak belirtilmiştir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi 113 hemşire alımı ilan metnini incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)