Kocaeli Üniversitesi 25 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü DPB üzerinden yayınladığı ilan ile 25 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 04.05.2018, 08:41
Kocaeli Üniversitesi 25 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Bu ilan kapsamında 4 eczacı, 5 fizyoterapist, 14 diğer sağlık personeli ve 1’er psikolog ve biyolog alımı gerçekleştirilecektir. Alınacak bu personellerKocaeli ÜniversitesiAraştırma ve Uygulama Hastanesi’nde istihdam edileceklerdir.

Başvuru Şartları

Her bir kadro için gerekli olan eğitim şartlarının sağlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 18 yaşını doldurmuş olmaları istenmektedir. Ayrıca bu ilanda diğerlerinden farklı olarak taksirle işlenmiş suçlar hariç diğer suçlardan hüküm giymemiş olmak ya da soruşturma altında olmamak şartı aranmaktadır. Ceza adli sicilden silinmiş dahi olsa kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları veyahut da erteletmiş olmaları gerekmektedir. Adayların görev yapmaya engel bir sağlık durumlarının da olmaması gereklidir.

Adaylardan 2016 yılında yapılan KPSS sınavı puanı istenmektedir. Ancak eczacı kadrosuna başvuru yapacak olanlardan KPSS puanı istenmemektedir. Bu kimselere sözlü sınav yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvurular Kocaeli Umuttepe’de bulunan hastanenin personel bürosuna yapılacaktır. Şahsen başvurular kabul edilecek olup posta ya da faks ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi ise 16 Mayıs olarak ilan edilmiştir. Adaylar başvuru esnasında doğru ve eksiksiz bir şekilde başvurularını yapmalıdırlar.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hülya kurt 2 yıl önce
Tıp sekreteri sertifika ve muhasebe mezunuyum kocaeli hastanesi olur inş